AZƏRBAYCAN GÜLƏŞ FEDERASİYASI
insta fb tw yt
17.11.2014 10:07

Sərbəst və yunan-Roma güləşi üzrə Bakı çempioantı keçirilib / NƏTİCƏLƏR

Materialı qiymətləndirin
(6 səs)
Noyabrın 15-16-da Hövsan Olimpiya İdman Kompleksində keçirilən sərbəst və yunan-Roma güləşi üzrə Bakı çempionatı başa çatıb. Ümumilikdə yarışlarda sərbəst güləş üzrə 49, yunan-Roma güləşi üzrə 61 pəhləvan iştirak edib. Gərgin mübarizə şəraitində keçən görüşlərdə fəxri kürsünün ən yüksək pilləsinə aşağıdakı idmançılar yüksəliblər.

  Sərbəst güləş        Yunan-Roma güləşi
57 kq 1. Sübhan Muradov - Zenit İC
2. Bəybala Əzimli - Lokomotiv İC
3. Cavid Cəbrayılov - 6 UGGİM
3. Ülvi Qurbanov - Təhsil İC
    59 kq 1. Rasim Səfərbəyov - Olimp İK
2. Tural Qurbanov - Neftçi İKİB
3. Orxan Ağabəyli - Pəhləvan İK
3. Taleh Əsgərov - DİN İC 
61 kq 1. Səid Nəcəfov - Zenit İC
2. Vüsal Nəzərov - Lokomotiv İC
3. Pərvin Qubadov - Pəhləvan İK
    66 kq 1. Kərim Cəfərov - Neftçi İKİB
2. Sakit Quliyev - Neftçi İKİB
3. Orxan Cabbarlı - Təhsil İC
3. Elçin Həsənov - Neftçi İKİB
65 kq 1. Daşqın İsgəndərov - DİN İC
2. Ağabəy Ramazanov - Təhsil İC
3. Əli Qurbanov - Xosrov Cəfərov GK
3. Samir Rzayev - MOİK
    71 kq 1. Mehrac Kərimov - Neftçi İKİB
2. Kamil Hüseynov - MOİK
3. Elxan Nəbiyev - Təhsil İC
3. Kənan İmanov - Pəhləvan İK 
70 kq 1. Fuad Məmmədov - Xosrov Cəfərov GK
2. Aqil Əsgərov - Turan İK
3. Zeynal Məmmədov - DİN İC
3. Hüseyn Nəsirov - Lokomotiv İC
    75 kq 1. Şəmistan Quluzadə - Neftçi İKİB
2. Gündüz Kərimli - DİN İC
3. Xanlar Məmmədov - Neftçi İKİB
3. Emin hümbətov - Neftçi İKİB 
74 kq 1. Hidayət Həsənli - DİN İC
2. Aydın Abbasov - 6 UGGİM
3. İsrafil Mehdiyev - Turan İK
3. Rəsul Hafizov - Xosrov Cəfərov GK
    80 kq 1. Elton Vəzirzadə - Neftçi İKİB
2. Elməddin Ramazanov - Neftçi İKİB
3. Çingiz Səmədov - Neftçi İKİB
3. Cavid İbrahimli - MOİK 
86 kq 1. Bəxtiyar İsrafilli - Lokomotiv İC
2. Nəsrəddin Məmmədov - 6 UGGİM
3. Amil Qazıyev - DİN İC
3. Samir Məmmədov - DİN İC
    85 kq 1. Fuad Əliyev - Neftçi İKİB
2. Emil Həmidov - Pəhləvan İK
3. Babək Əliyev - Neftçi İKİB
3. İsmayıl İsmayılov - Pəhləvan İK 
97 kq 1. Ramil usubov - Lokomotiv İC
2. Mahir Əliyev - Zenit İC
3. Şahin Firuddinli - Pəhləvan İK
    98 kq 1. Sahil Məmmədli - DİN İC
2. Ağasəlim Muradxanlı - Təhsil İC
3. Rasim Sultanov - Spartak İC 
3. Anar Rəsulzadə - Neftçi İKİB
125 kq 1. Oyan Nəzəriani - Atasport
2. İsmayıl Cəfərov - Turan İK
3. Murad Şəfizadə - 6 UGGİM
    130 kq 1. Səbuhi Hümbətov - Pəhləvan İK
2. Seymur Süleymanov - Spartak İC
3. Zaur İsmayılov - Ruslan İSM
3. Samir İsmayılov - Cəngi GK 


Oxu 5319 dəfə
Tweet

Add comment



Refresh

Azərbaycan Respublikası
Gənclər və İdman Nazirliyi

minkult
Azərbaycan Respublikası
Milli Olimpiya Komitəsi

minkult1
Dünya Güləş
Birliyi

logo UWW