ФЕДЕРАЦИЯ БОРЬБЫ АЗЕРБАЙДЖАНА
insta fb tw yt
20.07.2012 10:07

AÇ dördüncü gün: 1 gümüş və 2 bürünc medal / VİDEO

  • Печать
  • Эл. почта
Оцените материал
(1 Голосовать)
40 kq
1/4 final - MANDEVA Fatme (BUL) - ALAKBAROVA Sahila (AZE) (1:7, 2:4)
1/2 final - ALAKBAROVA Sahila (AZE) - Kremzer Olena (UKR) (0:2, 0:5)
Bürünc medal - ALAKBAROVA Sahila (AZE) - PIRAZ Fatma (TUR) (4:0, 1:0)

46 kq
1/8 final - ALIYEVA Arzu (AZE) - STEPANOVA A. (RUS) (1:4, 0:6)
Təsəlliverici - ALIYEVA Arzu (AZE) - Nurnberger Lydia (GER) (4:2, 6:4)
Bürünc medal - ALIYEVA Arzu (AZE) - Burduf Georgiana (ROU) (0:1, 4:2, 2:2)

52 kq
1/8 final - ISMAYILOVA Almaz (AZE) - HAWKE Shannon (GBR) (5:0, 4:0)
1/4 final - Niemesch Luisa (GER) - ISMAYILOVA Almaz (AZE) (6:0, 0:3, 0:5)
1/2 final - Kubaty Natalia (POL) - ISMAYILOVA Almaz (AZE) (1:3, 0:5)
Final - ISMAYILOVA Almaz (AZE) - Kotsareva Maria (RUS) (0:1, 0:7)

60 kq
1/8 final - GURBANOVA Laman (AZE) - RAGGINGER M. (AUT) (6:2)
1/4 final - Kaźmierowska Sandra (POL) - GURBANOVA Laman (AZE) (2:0, 0:2, 4:0)

70 kq
1/8 final - KORIN Darya (AZE) - NEMETH Eva Maria (HUN) (3:0, 0:1, 0:1)
-----------------------------------------------
Polşanın Katovitse şəhərində keçirilən Avropa çempionatında yeniyetmə qızların mübarizəsi davam edir. Proqrama əsasən yarışın dördüncü günündə 40, 46, 52, 60 və 70 kq çəki dərəcəsində yeniyetmə qızlar yarışacaq. Püşkatmadan sonra təmsilçilərimizin ilk rəqiblərimiz aşağıdakı kimidir.

40 kq - 1/4 final - MANDEVA Fatme (BUL) - ALAKBAROVA Sahila (AZE)
46 kq - 1/8 final - ALIYEVA Arzu (AZE) - STEPANOVA A. (RUS)
52 kq - 1/8 final - ISMAYILOVA Almaz (AZE) - HAWKE Shannon (GBR)
60 kq - 1/8 final - GURBANOVA Laman (AZE) - RAGGINGER M. (AUT)
70 kq - 1/8 final - KORIN Darya (AZE) - NEMETH Eva Maria (HUN)
Прочитано 1908 раз
Твитнуть

Добавить комментарий



Обновить

Министерство Молодежи и Спорта
Азербайджанской Республики

minkult
Национальный Олимпийский Комитет
Азербайджанской Республики

minkult1
Международная Федерация
Спортивной Борьбы

minkult2