ФЕДЕРАЦИЯ БОРЬБЫ АЗЕРБАЙДЖАНА
insta fb tw yt
17.07.2012 10:23

AÇ ilk gün: 1 qızıl, 3 gümüş və 1 bürünc / VİDEO

  • Печать
  • Эл. почта
Оцените материал
(0 голосов)
42 kq
1/8 final - OLENCZYN Patryk (POL) - MAMMADOV Joshgun (AZE) (3:0, 0:5, 5:7)
1/4 final - Vilhelm Richard (HUN) - MAMMADOV Joshgun (AZE) (0:3, 2:4)
1/2 final - MAMMADOV Joshgun (AZE) - Ozbey Ridvan (TUR) (5:0)
Final - Rassadin Alexander (RUS) - MAMMADOV Joshgun (AZE) (7:0, 7:2)

50 kq

1/16 final - HARPER Brian (GBR) - SURKHAYEV Ruslan (AZE) (0:3)
1/8 final - Kalanidis Theoharis (GRE) - SURKHAYEV Ruslan (AZE) (0:6, 0:7)
1/4 final - Ivanov Dimitar (BUL)  - SURKHAYEV Ruslan (AZE) (0:6, 0:9)
1/2 final - Yatsenko Andriy (UKR) - SURKHAYEV Ruslan (AZE) (1:4, 0:6)
Final -
Kucukyildirim Muhammet (TUR) - SURKHAYEV Ruslan (AZE) (3:3, 0:2, 0:6)

58 kq
1/8 final - TCHOURSINE Dmitri (ITA) - HASANZADE Jahid (AZE) (0:6, 0:7)
1/4 final - Maksimau Dzianis (BLR) - HASANZADE Jahid (AZE) (0:4, 1:3)
1/2 final - HASANZADE Jahid (AZE) - Kozan Selim (TUR) (7:1, 6:0)
Final - HASANZADE Jahid (AZE) - Ilyasov Ibragim (RUS) (0:1, 0:4)

69 kq
1/8 final - ANDREJEVS Vadims (LAT) - SADULLAYEV Shamil (AZE) (0:7, 0:7)
1/4 final - Nagy Peter (HUN) - SADULLAYEV Shamil (AZE) (0:7, 3:4)
1/2 final - SADULLAYEV Shamil (AZE) - Dramaretskyi Sergii (UKR) (5:3, 3:4, 0:1)
Bürünc medal - 
Filippov Dmitri (MDA) - SADULLAYEV Shamil (AZE) (2:1, 0:4)

85 kq
1/8 final - CEACUSTA Dmitri (MDA) - BAGAYEV Chermen (AZE) (0:4, 0:2)
1/4 final - BAGAYEV Chermen (AZE) - Wojtachnio Aleksander (POL) (1:0, 3:1)
1/2 final - BAGAYEV Chermen (AZE) - Yumerov Bilgin (BULGARIA) (3:3, 2:0, 4:3)
Final - Rabadanov Sultan (RUS) - BAGAYEV Chermen (AZE) (4:0, 1:0)

------------------------------------------
İyulun 17-dən Polşanın Katovitse şəhərində yeniyetmə güləşçilər arasında Avropa çempionatı start götürür. Çempionatın ilk günündə  42, 50, 58, 69 və 85 kq çəki dərəcələrində güləşçilər mübarizəyə başlayır. Püşkatmanın nəticələrinə əsasən, güləşçilərimizin ilk rəqibləri artıq məlumdur.

42 kq – 1/8 final - OLENCZYN Patryk (POL) - MAMMADOV Joshgun (AZE)
50 kq – 1/16 final - HARPER Brian (GBR) - SURKHAYEV Ruslan (AZE)
58 kq – 1/8 final - TCHOURSINE Dmitri (ITA) - HASANZADE Jahid (AZE)
69 kq – 1/8 final - ANDREJEVS Vadims (LAT) - SADULLAYEV Shamil (AZE)
85 kq – 1/8 final - CEACUSTA Dmitri (MDA) - BAGAYEV Chermen (AZE)
Прочитано 2207 раз
Твитнуть
Другие материалы в этой категории: « AÇ ikinci gün: 1 qızıl, 1 gümüş və 1 bürünc / VİDEO Наши борцы-кадеты отправляются на чемпионат Европы »

Добавить комментарий



Обновить

Министерство Молодежи и Спорта
Азербайджанской Республики

minkult
Национальный Олимпийский Комитет
Азербайджанской Республики

minkult1
Международная Федерация
Спортивной Борьбы

minkult2