AZERBAIJAN WRESTLING FEDERATION
insta fb tw yt
Sərbəstlər Avropa Oyunlarına hazırlığı İran güləşçiləri ilə birgə davam etdirir
Gənc güləşçilərimiz Antalya turnirində son gün 1 qızıl və 1 bürünc medal qazandı / FOTO
Antalya turnirinin ikinci günündə 2 gümüş və 2 bürünc medal / FOTO
Gənclər Antalyada ilk gün 2 qızıl və 1 bürünc medal qazandı / FOTO
Junior wrestlers facing a challenge in Antalya / TEAM
  • Azerbaijani
  • Русский
  • English (UK)
Sunday, 22 July 2012 11:57

AÇ son gün: 1 qızıl, 2 gümüş və 1 bürünc medal / VİDEO

  • Print
  • Email
Rate this item
(0 votes)
Polşanın Katovitse şəhərində keçirilən yeniyetmələrin Avropa çempionatının son günündə 46, 54, 63, 76 və 100 kq yunan-Roma güləşçilərinin mübarizəsi başlayıb. Püşkatmaya əsasən güləşçilərimizin rəqibləri aşağıdakı kimidir.

46 kq
1/16 final - ARVAI Mark (HUN) - RAHMANOV Mikayil (AZE) (2:3, 0:6)
1/8 final - Keimig Dario (GER) - RAHMANOV Mikayil (AZE) (0:1, 0:1)
1/4 final - RAHMANOV Mikayil (AZE) - Korostelyov Vladyslav (UKR) (2:0, 1:0)
1/2 final - Hadj Sebastian (SRB) - RAHMANOV Mikayil (AZE) (0:8, 0:7)
Final - Zoidze Ramaz (GEO) - RAHMANOV Mikayil (AZE) (0:1, 4:3, 2:1)

54 kq
1/8 final - JAFAROV Karim (AZE) - HRISTOV Yoto (BUL) (3:0, 1:2, 1:0)
1/4 final - Torba Erik (HUN) - JAFAROV Karim (AZE) (3:0, 0:1, 0:2)
1/2 final - JAFAROV Karim (AZE) - Dumoyan Taron (ARM) (2:0, 4:3)
Final - JAFAROV Karim (AZE) - Otevov Aznaur (RUS) (0:5, 2:6)

63 kq
1/16 final - JOHANSEN T. (NOR) - MIKAYILOV Ruhin (AZE) (0:6 2:8)
1/8 final - MIKAYILOV Ruhin (AZE) - Abbrescia Riccardo (ITA) (1:0, 2:0)
1/4 final - MIKAYILOV Ruhin (AZE) - Karuev Sandzhi (RUS) (1:0, 3:1)
1/2 final - MIKAYILOV Ruhin (AZE) - Karabacak Ensar (TUR) (0:3, 0:2)
Bürünc medal - Chabrava Murtazi (GEO) - MIKAYILOV Ruhin (AZE) (0:5, 0:7)

76 kq
1/8 final - CHAKRYGIN Mikhail (RUS) - ABBASOV Islam (AZE) (0:4, 1:3)
1/4 final - ABBASOV Islam (AZE) - Mikayelyan Harutyun (ARM) (0:1, 0:1)
1/2 final - ABBASOV Islam (AZE) - Shterev Shteryo (BUL) (4:0, 3:1)
Final - ABBASOV Islam (AZE) - Cengiz Fatih (TUR) (0:1, 1:0, 3:0)

100 kq
1/8 final - SHIDIKOV Adambek (AZE) - LEFRANC Nans (FRA) (2:0, 6:0)
1/4 final - SHIDIKOV Adambek (AZE) - Hutuleac Constantin (ROU) (0:1, 1:0, 4:0)
1/2 final - Cech David (SVK) - SHIDIKOV Adambek (AZE) (9:6)
Bürünc medal - Knystaustas Marius (LTU) - SHIDIKOV Adambek (AZE) (0:1, 1:0, 1:0)
Read 3456 times
Tweet

Add comment



Refresh

Ministry of Youth and Sport
of Azerbaijan Republic

minkult
National Olympic Committee
of Azerbaijan Republic

minkult1
Fédération Internationale
des Luttes Associées

minkult2