AZERBAIJAN WRESTLING FEDERATION
insta fb tw yt
Sərbəstlər Avropa Oyunlarına hazırlığı İran güləşçiləri ilə birgə davam etdirir
Gənc güləşçilərimiz Antalya turnirində son gün 1 qızıl və 1 bürünc medal qazandı / FOTO
Antalya turnirinin ikinci günündə 2 gümüş və 2 bürünc medal / FOTO
Gənclər Antalyada ilk gün 2 qızıl və 1 bürünc medal qazandı / FOTO
Junior wrestlers facing a challenge in Antalya / TEAM
  • Azerbaijani
  • Русский
  • English (UK)
Friday, 20 July 2012 10:07

AÇ dördüncü gün: 1 gümüş və 2 bürünc medal / VİDEO

  • Print
  • Email
Rate this item
(1 Vote)
40 kq
1/4 final - MANDEVA Fatme (BUL) - ALAKBAROVA Sahila (AZE) (1:7, 2:4)
1/2 final - ALAKBAROVA Sahila (AZE) - Kremzer Olena (UKR) (0:2, 0:5)
Bürünc medal - ALAKBAROVA Sahila (AZE) - PIRAZ Fatma (TUR) (4:0, 1:0)

46 kq
1/8 final - ALIYEVA Arzu (AZE) - STEPANOVA A. (RUS) (1:4, 0:6)
Təsəlliverici - ALIYEVA Arzu (AZE) - Nurnberger Lydia (GER) (4:2, 6:4)
Bürünc medal - ALIYEVA Arzu (AZE) - Burduf Georgiana (ROU) (0:1, 4:2, 2:2)

52 kq
1/8 final - ISMAYILOVA Almaz (AZE) - HAWKE Shannon (GBR) (5:0, 4:0)
1/4 final - Niemesch Luisa (GER) - ISMAYILOVA Almaz (AZE) (6:0, 0:3, 0:5)
1/2 final - Kubaty Natalia (POL) - ISMAYILOVA Almaz (AZE) (1:3, 0:5)
Final - ISMAYILOVA Almaz (AZE) - Kotsareva Maria (RUS) (0:1, 0:7)

60 kq
1/8 final - GURBANOVA Laman (AZE) - RAGGINGER M. (AUT) (6:2)
1/4 final - Kaźmierowska Sandra (POL) - GURBANOVA Laman (AZE) (2:0, 0:2, 4:0)

70 kq
1/8 final - KORIN Darya (AZE) - NEMETH Eva Maria (HUN) (3:0, 0:1, 0:1)
-----------------------------------------------
Polşanın Katovitse şəhərində keçirilən Avropa çempionatında yeniyetmə qızların mübarizəsi davam edir. Proqrama əsasən yarışın dördüncü günündə 40, 46, 52, 60 və 70 kq çəki dərəcəsində yeniyetmə qızlar yarışacaq. Püşkatmadan sonra təmsilçilərimizin ilk rəqiblərimiz aşağıdakı kimidir.

40 kq - 1/4 final - MANDEVA Fatme (BUL) - ALAKBAROVA Sahila (AZE)
46 kq - 1/8 final - ALIYEVA Arzu (AZE) - STEPANOVA A. (RUS)
52 kq - 1/8 final - ISMAYILOVA Almaz (AZE) - HAWKE Shannon (GBR)
60 kq - 1/8 final - GURBANOVA Laman (AZE) - RAGGINGER M. (AUT)
70 kq - 1/8 final - KORIN Darya (AZE) - NEMETH Eva Maria (HUN)
Read 1925 times
Tweet

Add comment



Refresh

Ministry of Youth and Sport
of Azerbaijan Republic

minkult
National Olympic Committee
of Azerbaijan Republic

minkult1
Fédération Internationale
des Luttes Associées

minkult2