AZERBAIJAN WRESTLING FEDERATION
insta fb tw yt
Sərbəstlər Avropa Oyunlarına hazırlığı İran güləşçiləri ilə birgə davam etdirir
Gənc güləşçilərimiz Antalya turnirində son gün 1 qızıl və 1 bürünc medal qazandı / FOTO
Antalya turnirinin ikinci günündə 2 gümüş və 2 bürünc medal / FOTO
Gənclər Antalyada ilk gün 2 qızıl və 1 bürünc medal qazandı / FOTO
Junior wrestlers facing a challenge in Antalya / TEAM
  • Azerbaijani
  • Русский
  • English (UK)
Wednesday, 18 July 2012 01:28

AÇ ikinci gün: 1 qızıl, 1 gümüş və 1 bürünc / VİDEO

  • Print
  • Email
Rate this item
(0 votes)
46 kq
1/8 final - SURUGIU Constantin (ROU) - HUSEYNOV Arif (AZE) (0:6, 0:6)
1/4 final - Wolny Dawid (GER) - HUSEYNOV Arif (AZE) (0:2, 2:2)
1/2 final - Shakhbanov Abdulgav (RUS) - HUSEYNOV Arif (AZE) (1:0, 6:0)
Bürünc medal - Erhan Ionut (MDA) - HUSEYNOV Arif (AZE) (0:2, 5:0)

54 kq
1/8 final - CHIARA M. (ITA) - VALIYEV Elchin (AZE) (0:5)
1/4 final - Boruta Oleksiy (UKR) - VALIYEV Elchin (AZE) (2:7, 1:2)
1/2 final - VALIYEV Elchin (AZE) - Khachatryan Arman (ARM) (1:3, 2:5)
Bürünc medal - VALIYEV Elchin (AZE) - Majka Marcin (POL) (6:0, 8:3)

63 kq
1/8 final - DALGATOV Anvarbek (AZE) - GARDASHOV Gardash (ISR) (7:0, 9:1)
1/4 final - Jurcenko Alberts (LAT) - DALGATOV Anvarbek (AZE) (0:7)
1/2 final - Penyuk Denys (UKR) - DALGATOV Anvarbek (AZE) (0:1, 0:3)
Final - DALGATOV Anvarbek (AZE) - Rusev Evelin (BUL) (1:0, 6:0)

76 kq
1/16 final - RUCHKO Ruslan (UKR) - MUKHUTOV M. (AZE) (0:2, 1:0, 0:6)
1/8 final - MUKHUTOV M. (AZE) - Eremeza Igor (MDA) (5:5, 3:0, 4:1)
1/4 final - Chkhartishvili Giorgi (GEO) - MUKHUTOV M. (AZE) (6:3, 2:2, 0:2)
1/2 final - Turkaya Mustafa (TUR) - MUKHUTOV M. (AZE) (2:8, 5:5, 7:7)
Final - Tegaev Islam (RUS) - MUKHUTOV M. (AZE) (1:0, 6:0)

100 kq
1/8 final - KRAPIVIN Sultanbek (AZE) - CECH David (SVK) (0:6)
----------------------------------
İyulun 17-dən Polşanın Katovitse şəhərində yeniyetmə güləşçilər arasında Avropa çempionatı start götürüb. Çempionatın ikinci günündə  46, 54, 63, 76 və 100 kq çəki dərəcələrində sərbəst güləşçilər mübarizəyə qoşulacaq. Püşkatmanın nəticələrinə əsasən, güləşçilərimizin ilk rəqibləri artıq məlumdur.

46 kq - 1/8 final - SURUGIU Constantin (ROU) - HUSEYNOV Arif (AZE)
54 kq - 1/8 final - CHIARA M. (ITA) - VALIYEV Elchin (AZE)
63 kq - 1/8 final - DALGATOV Anvarbek (AZE) - GARDASHOV Gardash (ISR)
76 kq - 1/16 final - RUCHKO Ruslan (UKR) - MUKHUTOV M. (AZE)
100 kq - 1/8 final - KRAPIVIN Sultanbek (AZE) - CECH David (SVK)
Read 2380 times
Tweet

Add comment


Security code
Refresh

Ministry of Youth and Sport
of Azerbaijan Republic

minkult
National Olympic Committee
of Azerbaijan Republic

minkult1
Fédération Internationale
des Luttes Associées

minkult2